Leden 2009

Shel-Yang 2.part xD

31. ledna 2009 v 18:43 | Tokynka.chan xD |  Anime Oblázky

Far Away III.part

31. ledna 2009 v 16:12 | Tokynka.chan xD |  Shounen ai povídky
Uaaa Dalšhíí díleeek xD
ja ty paringy thaQ míchááám xD
Un xD Lol xD
Nho užijthe si to xD
Upozornuju žhe to ještě nenní poslední díl xD
Ani zdaleka xD
****************
+Písen k dílu a to je Nickelback-Too bad xD

Celým tělem mu pumpovala zlost.Rychle se vymrštil nahoru aby mohl "cizinci" pohlednout do očí.Přemáhal nutkání se na něj vrhnout a pořádně mu zakroutit krkem za to co udělal.
"Kruci tak odpověz!!"zavrčel s nezastíranou nenávistí v hlase"Kde je Sasuke?!"
"Nedaleko…"odpověděl cizinec s úsměvem a jeho žluté oči v temnotě lesa zazářily.Když vykročil z lesa směrem k blonďáčkovy bylo jasné,že má něco v plánu.Něco co se Narutovi
určitě líbit nebude."Samozřejmě o tom,že sem tady neví"zlomyslně se zamračil"slíbil jsem mu,že tě může zabít vlastnoručně.Ale po chvilce mi došlo,že by to byla škoda alespoň dokuď si s tebou neužiji.."zpozoroval jak blonďaček ztuhnul.V jeho očích viděl nepopiratelný strach.
Udělal několik kroků vpřed a natáhl k Narutově roztřesené tváři mrtvolně bledou dlaň.
Jakmile ji na sobě blonďáček ucítil okamžitě ucuknul.Byla chladná a drsná na dotek.
Vůbec ne příjemná,úplně jiná než Sasukeho vzrušující polibky.
Zpříma a velice chladně pohlédl do hadích očí a snažil se vypadat klidně.Což šlo velmi těžko vzhledem k tomu co se mu honilo hlavou.Vzpomínky na sen a předpovědi do budoucna.
Nebylo pochyb o co Orochimarovy jde.Nebo spíš o koho.
Jeho tělo se začalo samovolně třást při představách co se bude dít.Žluté oči se k jeho tváři přibližovali stále rychleji a on nebyl schopen se pohnout.
Chladný noční vítr si pohrával s jeho blonďatými vlasy a po spánku mu stékaly krůpěje ledového potu.Oči mněl doširoka otevřené jakoby hleděl tváří v tvář své nejhorší noční můře.Což nebyla tak uplně daleko od pravdy.
Orochimaru se přiblížil natolik aby si k sobě mohl blonďáčka prudce přitáhnout.Jeho hadí oči pozorovali vyděšený výraz na Narutově tváři a to ho dá se říct dosti vzrušovalo.
Jednou rukou putoval přes záda po jeho krku až k vlasům barvy slámy a nahnul mu ji na stranu.Přiblížil se k jeho krku jako by se mu do něj chtěl lačně zakousnout.Místo toho mu přes pulzující tepnu přejel vlhkým drsným jazykem a s pobavením sledoval jak se mu Naruto pokouší bránit."Marné…ale roztomilé"podotknul s lehkým úsměve a vrátil se k laskání blonďáčkova roztřeseného krku.Pevně stiskl dlaň kolem jeho zápěstí aby neměl sebemenší šanci se bránit.
Naruto sebou vyděšeně trhnul a kunai mu pod silným náporem vypadnul z ruky.Dělalo se mu špatně z doteků které mu ten slizký had věnoval.
"Už chápu proč tvoje jméno Sasuke vykřikuje ze snu jsi vážně.."na okamžik se odmlčel a tvrdě skousnul blonďačkovo ucho.."Sladkej"zašeptal a ďábelsky se pousmál.
Naruto reagoval hlavně na první část věty k té druhé se raději nevyjadřoval.Sasukemu se o něm zda?Co se asi v těch snech děje?...
Hlavou se mu honily všelijaké myšlenky a na okamžik se do nich natolik ponořil,že přestal vnímat svoji ne moc příjemnou společnost.Když to hadí oči zpozorovali rozzuřeně se na něj upřeli.Orochimaru pevněji stisknul Narutovo zápěstí a když se na něj blonďáček konečně podíval potutelně se usmál.
"Já tě naučím aby sis mně všímal."zamračil se a tvrdě Narutovy podrazil nohy.Jakmile dopadl na zem okamžitě se sehnul a zaujmul výhodnou pozici.Obkročmo se nad něj posadil a obě ruce mu pevně přitiskl na studenou trávou pokrytou zem.
Rudozlaté plamínky
světla z ohně dopadající na blonďáčkovu tvář ještě zesilovaly ten strach,který přímo čišel z jeho očí.Jako "útěchy" se mu dostalo pohlazení po tváři,které plynule postupovalo po krku.Orochimaru si dlouhým jazykem olízl vzrušením roztřesené rty.Při pohledu na vyděšeného blonďáčka pod sebou ho napadali nejrůznější věci.Dělalo mu radost,že veškeré touhy si na něm může bez trestu vybít.Naklonil k němu tvář a vtiskl mu polibek.Tvrdý chladný a necitelný.Blonďáčkovy se z něho zvednul žaludek.Ze všech sil se bránil ale stisk byl tak pevný,že mu až skoro drtil kosti.Musel se nechat líbat proti své vůli.Snažil se myslet na něco jiného, nebo spíš někoho jiného s kým by teď rád byl.Odvrátil znechucený pohled od rozvášněných hadích očí a hleděl do tmy kdesi v dáli.
Orochimaru se na něj na okamžik podíval a když zjistil, že se ho snaží nevnímat zaplál v něm plamen zlosti.Byl zvyklý na pozornost všech a tohle mu drásalo nervy.
Strhnul Narutovy z hrudi tričko a kochal se pohledem na jeho třesoucí se tělo.
"Ani bys nevěřil jakou na tebe mám chuť…"syknul mu toužebným hlasem do ucha a rukama pátravě sjížděl po jeho svalnatém břiše."Typuju,že si ještě nikdy s žádným mužem nebyl"řekl když Naruta stisknul v klíně a on se mu bolestně vzepřel."Tak to budu první, dám ti nějaké užitečné rady co říkáš?"hadíma očima pečlivě a dosti pobaveně pohledl na blonďáčka a neubránil se smíchu,nikdy neviděl ve tváři své oběti tolik bolesti a strachu.
Přitlačil jeho ruce pevněji k zemi a sklonil se mu k hrudi.Dával si záležet aby nevynechával žádnou část jeho kůže.
Blonďáčkovy se z toho všeho dělalo nadmíru špatně, co by dal za to kdyby se nečekaně Sakura vrátila.Chtěl aby to všechno skončilo,tahle odporná noční můra.Každý slizký dotyk ho ještě víc burcoval k tomu aby se pokusil to zastavit.Byla malá naděje,ale přece to nenechá jen tak.Nemůže toho hada nechat aby ho..aby ho..naprázdno polknul..aby ho znásilnil.
Pohledem těkal po okolí a hledal něco čím by se mohl bránit.Bolestně syknul když ucítil tlak na břiše.Orochimaru mu do něj vrazil pěst asi pro to aby ho konečně začal vnímat.
"Bolest vzrušuje.."syknul ještě a pokračoval v hrátkách.Naruto k němu obrátil prosebný pohled.
"Onegai..iie..nedělej to..Onegai"mněl co dělat aby mu do oči nevhrkli slzy.Přemýšlel co by na něj mohlo zabrat, ale pochyboval že citové výlevy by byly ten správný šálek kávy.
"Hm?"hadí oči se na něj na okamžik upřeli"Co tak najednou?Nezdá se ti nahodou o něčem podobném akorát místo mne je tu Sasuke??"škodolibě se zasmál.
Blonďáček na něj nevěřícně hleděl.Jak to ví?! Jak to jen kruci může vědět?!!
"Jak-jak to víš?"nemělo cenu zapírat teď šlo o to jak a od koho se to dozvěděl.
"Řekněme"pousmál se a pokračoval"že mám své hodně dobré a přesné zdroje"
"Kdo ti to řek?!!"vyjel po něm rozzuřeně Naruto.
"Hm..jde o to co mi za tu informaci můžeš nabídnout"toužebně olízl jeho krk a hrdelně se rozesmál.
"Třeba,že dostaneš přes tlamu"zamumlal si naruto pro sebe a vzdorovitě na něj pohlédl.
"V tom případě si to rači nech pro sebe"odseknul ještě a viděl jak Orochimaru rudne vzteky.
"Chtěl jsem být něžný"blonďáčkovy to neznělo moc přesvědčivě" ale když seš tak nevychovanej spratek vezmu si tě tak, že ještě budeš prosit o odpuštění"nebylo pochyb,že tohle už myslí vážně zvlášť když to ještě potvrdil prudkou ranou pěstí do Narutova obličeje.
A jako závdavek mu ještě bez pardonu serval kalhoty.
Blonďáček se už ani nesnažil ten obrovský strach skrývat.
Lesem se rozléhal jeho křik a prosby o záchranu.Bránil se ze všech sil,které mu ještě zůstali.
A zrovna když to nejmíň čekal vzduchem zasvištěl kunai a seknul Orochimara,který se skláněl nad jeho klínem do tváře.
Rukou si přejel po ráně a dlouhým jazykem si z ní slíznul krev.Jiskřivýma hadíma očima jakoby se snažil probodnout postavu stojící ve tmě.
"Okamžitě z něj slez hadí ksichte! Mněly jsme přece domluvu ne?!" v tom hlase bylo tolik zlosti a nenávisti až to i samotného dosti vyděšeného Naruta překvapilo.
"Jsi to ty?"špitnul jedno malé klišé,kterému připomínalo noční sny.

Kwaaasaaa :)

31. ledna 2009 v 15:41 | Tokynka.chan xD |  Anime Oblázky
Lady Bird bo nějak tak se menuje autorQa :)
**********

Shel-Yang *-*

31. ledna 2009 v 14:33 | Tokynka.chan xD |  Anime Oblázky
Náádherný obárzky od teteo autorky um ferově kwaaaasa :)
************

ItaKisa un xD

31. ledna 2009 v 13:01 | Tokynka.chan xD |  Shonen-ai

To je nooo xD
važně zajimavej parinQ xDD
Ale někery obrázky sou kawaiii :D
************************

xDDDDDDDDDDDDDDDD

31. ledna 2009 v 11:16 | Tokynka.chan xD |  Naruto
Uklidová služba??? xDDD
Za kolik? xDDSupernatural xD Funny Videos xD

31. ledna 2009 v 11:00 | Tokynka.chan xD |  Pictures
Thet vash budhu s Klukama chvilku otravivath xD
Ale ty videa shou fakth něco xD
Heeč užh umím rozčiřovath nosní dírky jako Samiii xDD
*********************
První Dean a Jídlo xD
Second XD Sami's Funny Faces xS

Neew SBišQo DeNy :*

31. ledna 2009 v 10:45 | Tokynka.chan xD |  SB xD-Spřátelené Blogisky xD
Kwaaaaaasnej blogííísek *-* xD
Upe mrrtě un xD
Diplooom xD****
A od Denyyy ***-***

Uaaa xD StodolQa xD

30. ledna 2009 v 23:16 | Tokynka.chan xD |  Pictures
S mojí sestřišQou xD Mamou babičQou a jejim bovým přitelem xD*Muhaha xD*
Sme byly v restauraci xD
A škodha nepovedlo se mi ukecath segru jak sme se bez rodiču vraceli dom aby sme zašli a panaka xD
Co užh xD
tak tady naki picty z Lovců *-* xD Dean 4 ewa xD* a ty jeho sexy lícní kostiii xD*
********************
Deaaaan ***-*** xD
Samee Thy kundho rychláá xD
Vidish to jeho tělo? xD To moje mladý žhavy by taky taký k sobě chtělo xDD
Nebezpečí!! xDDD

Far Away II.part

30. ledna 2009 v 18:18 | Tokynka.chan xD |  Shounen ai povídky
Thak si ju užijthe :)+pisnička :) Nickelback-Far away... xDA video je z Lovců *-* muj nejoblibenější serialek xD Dean a sam 4 ewa *-*xDDD
****************
Ztemnělý pokoj,osvětlovala jen pobledlá záře měsíce,která se dovnitř drala malým oknem vytesaným v kamenné zdi.Všechno bylo zahaleno nocí až na malý prostor,kde viditelnost zajišťovala svíčka.Jediný nábytek v místnosti-což byla postel-okupovala ztichlá dvojice.
Jasně žluté hadí oči sledovaly kousíčky Sasukeho bělostné kůže.Při tom pohledu mněl chuť vzít si ho znovu.Stejně by se nemohl bránit,ležel před ním,nahý a bezmocný.V jeho očích byla ta touha dosti znatelná,ale Uchihův výraz byl stále chladný jako led.Jako by říkal,dělej si co chceš,o mně tu nejde, ty víš pro co bojuji a toho dosáhnu.
"Musím uznat,že když si se bránil byla to větší zábava"na hadích rtech se objevil škodolibý usměv.Sklonil se k jeho křehkému sametově hebkému krku a dlouhým vlhkým jazykem olízl Sasukeho zdroj moci.Prokletou pečeť.Na okamžik obrátil pohled k černovlasému chlapci aby zjistil jak na to reaguje,ale k jeho zklamání se Sasukeho výraz vůbec nezměnil.Spiše byl teď jakoby znechucený tím vším.
Zvenčí zavál dovnitř poryv větru,který kolem nich zašuměl jako sladký vtíravý dech.
Tak sladký až se z něj zvedal žaludek.Svíce se pod náporem vzduchu zachvěly.
Orochimaru si povzdychnul, uvolnil sevření dlaní a překulil se vedle Uchihy na postel.Podepřel si dlaní hlavu a nespouštěla z mladíka oči.Ten,jakmile to zaregistroval se zvedl a po chvilce hledání se začal oblékat jen aby co nejrychleji unikl těm žlutým hadím očím,které se na něj z temnoty za ním upíraly.Nikdy to na sobě nedal znát, ale ve chvílích kdy mohl jen ležet a zadržovat v sobě bolest si připadal naprosto bezcenný.A tolikrát litoval,že se sem vůbec vydal.
"Možná že to víš, možná ne..ale někdo tě přišel navštívit"ozval se za jeho zády úlisný hlas.
"Koho tím myslíš?"otázal se Uchiha udiveně a jakoby nerušeně pokračoval v oblékání nebyl způsob jakým by to Orochimaru mohl zachytit ale srdce mu poskočilo radostí.
"Ten liščí spratek"řekl s usměvem"Tvuj nejlepší přítel"v těch slovech rozeznal opovržení a ironii.
V tu chvíli Sasuke ztuhnul.Stál ve tmě napůl oblečený a ruce svěšené podél těla.Upíral pohled do zdi a hlavou se mu zběsile honily myšlenky.Takže přece jenom to ještě nevzdal.Stále ho hledá.Lehce se pousmál.Okamžik na to, už si však byl nucen nasadit ledovou masku necitelnosti,kterou nosil až kam jeho paměť sahala.Jen v několika chvílích ji sundal a v ty okamžiky byl sním.
"Jak blízko je?"zeptal se po dlouhé chvilce ticha jakoby s nezájmem.Přesto nebyl schopen myslet na nic jiného.Ve vzpomínkách se k tomu vracel.K těm nádherným tyrkysově modrým očím,které mu každodenně zajišťovali dobrou náladu.K usměvu,který ho vždy okouzlil svou upřimností.Rty,kterých se toužil dotknout a ochutnat je.Proč si to musel uvědomit až tak pozdě?Proč mu to došlo až když byl nucen za sílu platit svým tělem?!
Chtěl to vše vrátit zpátky.Za jedinou noc s ním by se vzdal čehokoliv.I toho co ho užíralo.Svět pomsty.Za hebký dotek,za sladký polibek,za omamnou vůni,kterou vždy v jeho přítomnosti cítil by obětoval život.
Za okamžik se mu dostalo odpovědi.
"Dost blízko na to aby byl čas ho zastavit"nenáviděl ten hlas,zněl jako skřípaní křídy po tabuli,ten zvuk který drásá nervy."Myslím,že tam pošlu některého z no…"nežli stačil cokoliv řict Sasukeho tvrdý ton mu v tom zabránil.
"Půjdu jen já!Nikdo jiný!"ani se neotočil ale bylo jasné,že názor nehodlá měnit.
"Dobrá"Orochimarovy hadí oči ve tmě ďábelsky zajiskřily."Jdi a konečně nás toho spratka zbav"vážně nic nechápal, byl si tak jistý Sasukeho věrností ,že ho ani na okamžik nenapadlo to na co Uchiha myslel od chvíle kdy si uvědomil co k blonďáčkovy cítí.
Konečně si přetáhl košili přes odhalená ramena a rozešel se k východu z pokoje,který se mu nanejvýš hnusil zvlášť díky přítomnosti jedné osoby.Co nejrychleji vzal za kliku a za zvuku skřípaní dřeva vyšel na chodbu.Ani se neobtěžoval dveře zavřít a rozešel se pryč.Přemýšlel co udělá až se s blonďáčkem setká.Určitě tam budou i ostatní a on bude nucen tvářit se chladně jako vždycky.Tak rád by s ním zůstal v nerušeném klidu sám.Aby ho mohl zahrnout něžností jemu vlastní.Jeho tělo zaplavil zvláštní pocit.Těšil se na to setkání jako malé dítě.I když se mu bude moct jen dívat do očí plných bolesti uvnitř bude šťastný.
Jeho chůze se z plynulé a klidné změnila v rychlý běh.Probíhal potemnělými uličkami a tu a tam narazil na některého s Orochimarových přisluhovačů,kteří se po tom co ho spatřily rychle klidily z cesty.Srdce mu bušilo nečekaně rychle a jakmile vyběhl do tmy před úkrytem a nadechl se čerstvého vzduchu uvědomil si ,jak moc je šťastný.Má konečně šanci ho spatřit.
Jeho rty se skroutily v něčem co vzdáleně připomínalo úsměv.Zvláštní, ale naprosto upířimný.
Pohlédl na oblohu, kde se majestátně tyčil měsíc.Vybavil si oči,rty,usměv,vůni vše co na něm miloval.
"Naruto…."vyřknul tak tiše,že slova nikdo kromě něj nemohl slyšet.
******
"Předpokládám, že k tomu co se stalo ráno mi neřekneš nic ani teď když tu Kakashi-sensei není"ozvala se po snad nekonečné chvilce ticha Sakura a smířeně hleděla do modrých,smutných očí,které osvětloval jen plápolající oheň.
"Iie..Gomene Sakura-chan"zašeptal Naruto a hlavou se mu honily právě události ze snu.Rty se mu vzrušením třásly a v břiše cítil zvláštní mravenčení když si vzpomenul na Sasukeho doteky.Přesto,že to byl jen sen nemohl začít myslet na nic jiného aniž by se k tomu nějakou zvláštní cestou nevrátil.
"Ten sen byl o Sasukem, to mi je jasné ale, ale byl jsi tak rozrušený když si se probudil.Jen nechápu jaktože si to ještě nevzdal.."rozpačitě zabodla pohled do země jen aby nezaregistrovala Narutův vyčítavý pohled o kterém si byla naprosto jistá že se brzy dostaví.Vždy když začli tohle téma hrozně se naštval.Tentokrát to nebylo jiné.
" A proč ty už si přestala v jeho záchranu věřit?!!"osočil se na ní se zuřivostí v hlase."To to pro tebe bylo tak lehké?!Zapomenout?!"Sakura cítila to napětí,které teď kolem ohně panovalo.
"Tak-tak jsme to nemyslela"zašeptala"Ale přece už je to tak dlouho a vždycky když jsme byly blízko ztratil se…"bolelo jí to.To že si Naruto myslí že zapomněla.Jak by mohla?
Přece Sasukeho miluje,víc než cokoliv.
"Je jedno kolikrát zklameme!Nikdy se ho nevzdám!Nepřestanu dokuď ho nenajdu!"hleděl na ni najednou tak chladně a přísně.Oheň osvětlující jeho tvář ji jasně ukazoval tu zuřivost v jeho tváři.Nikdy nepochybovala o tom co říká,ale malí plamínek nejistoty v jejím srdci stále hořel a každým dnem bez sasukeho se zvětšoval.Narutova slova ho však uplně uhasila.
Sakura se zvedla a v jejím postoji byly známky nejistoty.Neměla by Naruta nechat samotného.Potřásla hlavou aby tyhle hloupé myšlenky vyhnala, veděla že on se o sebe postará víc než dobře.
"Kakashi sensei mně volá"nic jiného neřekla a vykročila do temnoty lesa,která se rozprostírala všude okolo.Modré oči jen nechápavě sledovaly její záda.Naruta trochu trápilo svědomí.Možná to přehnal,ale už bylo pozdě.To co řekl myslel vážně tak jako vždy.Doufal že už to Sakura konečně pochopí a přestane ho s těmi hloupými připomínkami otravovat.
Praštil sebou na trávu a ruce si dal za hlavu.Hleděl do ohně a vzpomínky se mu vraceli jako bumerang.Nebyl způsob jak je zastavit a kupodivu on ani nechtěl.Zavřel oči a snažil se vzpomenout na vůni,kterou ve snu cítil.Omamnou a sladkou.Z hlubokého snění ho vytrhlo zapraskání větvičky.Vymrštil se a zkoumavě hleděl do neprostupného temnotou zahaleného lesa.Jeho dlaň spočinula na kunai.Zašustění listí jasně oznamovalo příchod návštěvníka a když se prodral mezi stromy už v jeho mysli nezbylo ani zrnko pochyb. Srdce se mu zastavilo, nebyl schopen se pohnout jediné co dokázal bylo civět na tmavé obrysy postavy před sebou.Blízkost vytouženého cíle byla až nesnesitelná.
"Kde je?!"zavrčel do noci zuřivým hlasem a jeho oči zlověstně zajiskřily.Svíral kunai tak pevně, že mu po chvíli zbělali hlouby.Cítil jak v jeho těle proudí adrenalin a zbavuje ho zábran.

Some Picts :)

30. ledna 2009 v 17:41 | Tokynka.chan xD |  Shonen-ai

I.Part Of SONB :)

30. ledna 2009 v 15:34 | Tokynka.chan xD |  About Me
Byla bych vám Moc vděčná kdybyste zha mně hlasly kuju :)
Kuju mocky xD

Um...

30. ledna 2009 v 15:20 | Tokynka.chan xD |  Shonen-ai
Padla na mně taková nálada...
Ne smutnhá...
Spišh..taková melancholická...
Jen takze srandy shem si najela..na citáty o lásce..
Ado hlavy se mi nahrnuly vzpomínky..
Každý má neco na co v nostalgii vzpomína...at špatné nebo dobré..
Vždycky to tu je...
A nikdy se to neztratí...
******************
->Každý jsme anděl s jedním křídlem. Abychom mohli vzlétnout, musíme se obejmout...
->Pouze život, který žijeme pro ostatní, stojí za to...
->Láska nespočívá v tom, že se lidé na sebe dívají, ale že hledí společně jedním směrem...:)
->Lásku nepoznáme v okamžiku, kdy nalezneme dokonalého člověka, ale v okamžiku, kdy ho jako takového začneme vidět..
->Milovat není jen mít rád, milovat je věřit a pravdu znát, Milovat je odpustit a znovu podat ruce, milovat je rozdělit pro někoho duši i srdce...
->Je těžké milovat někoho, kdo o tom neví, težší je však milovat toho, kdo o tom nechce vědět…

->Hledat lásku? Nesmysl - říká rozum. Směšné - tvrdí hrdost. Riskantní - brání se zkušenost. Ale samota mě zabijí ...šeptá srdce...

->O lásce toho bylo mnoho vyřčeno.Je to bolest je to zklamání, je to taky radost, co smutek zahání.Něco sní začíná něco končí, pro lásku umíráš, zavíráš oči.I když je tady, a pak se vytratí, bojujte za lásku, občas se to vyplatí.

->K tomu abychom se zamilovali nám stačí jediný pohled. K tomu abychom zapomněli nám však někdy nestačí celý život."


->"Jen tři slova v srdci měj MILUJ, TRP a ODPOUSTEJ!!!"
->Nevěř tomu, kdo říká "Miluji Tě", ale tomu, kdo v slzách říká: Miluj mě!

->Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

->Neopouštěj toho koho miluješ pro toho kdo se ti líbí, neboť ten kdo se ti líbí tě opustí pro toho koho miluje.

->Láska je líbezný květ, ale je třeba odvahy, abychom si jej šli utrhnout na kraj strašné propasti.

->Nabídnout přátelství tomu, kdo chce lásku, je jako dát chleba tomu, kdo umírá žízní.

->Abys byl milován, miluj!

anime-copy.jpg love image by mileide666BlushingNeko.jpg Love anime Neko image by xXCyclaeXxspirit_love.jpg Your mine forever image by AnnieheartzCouple15.jpg Anime Couple image by AyaHime22anime3.jpg Crying Couple image by AyaHime22

Sežrath un xD

30. ledna 2009 v 14:16 | Tokynka.chan xD |  Shonen-ai
šukeznhí Pictíky ItaDei un xDDHello and Good Morning :)

30. ledna 2009 v 13:11 | Tokynka.chan xD |  About Me
Tady Tokyš xD
Nhop vím,že ten první díl povídky byl malinko slabší n_n" xD
Psala shem to kolem 22:00 a matka mně ještě vyháněla do postele xP¨
Druhej by mněl bejth o něco záživnější xD
tedh aspon podle mách představ un xD
Uvidm xD

Far Away I.Part

29. ledna 2009 v 22:26 | Tokynka.chan xD |  Shounen ai povídky
Nhop xD
Thak tady tho je xD
Slibenáá*hodně dlouhá xD*SasuNaru povídka xD
Budhe na několik dílu xD
tak si to užijthe xD
*******************
"Sasuke?...."vydechl Naruto a v jeho hlase byla znát notná dávka radosti ze znovu nalezení svého přítele.
I když sám neveděl zda-li jen kamaráda,ten pocit byl zvláštní a nevídaný a dával mu
drobnou avšak sladkou chuť do života.
Jeho oči zářily štěstím když hleděl do tváře osoby,kterou tak dlouho hledal a i přes jen nevelkou naději na jeho záchranu za něj dokázal bojovat.A teď přišla vytoužená odměna-tohle setkání.
Byl u cíle,všechny představy se staly skutečností.Takhle se necítil už poměrně dlouho.
Ale zdání někdy klame.A právě teď si s blonďačkem osud jen krutě a bezcitně pohrával.
Nikdo nemohl pochopit jak velká touha spalovala jeho srdce.
Sám nechápal proč,ale do oči mu vhrkli slzy.Nebyly způsobeny smutkem,právě naopak jeho srdce tlouklo v divokém rytmu štěstí.Kolena se mu při pohledu do těch bolestí naplněných černých očích třásly i přesto se donutil vykročit.V každém pohybu byla známka nejistoty ale toužil Sasukeho obejmout a to bylo to proč šel stále dál.I kdyby to bylo naposled tohle musel udělat.Za každou cenu i tu nejvyšší.Nechápal proč ale jasně viděl v těch uhlově černých očích smutek a zoufalství.
Vždyť se přece sešli..tak..tak co ho trápí,zrovna teď?!
"Si..To ty?"Naruto se konečně přemohl vyřknout aspoň několik slov i přesto že to byla ta nejhloupější otázka jaká ho napadla byl rád,že mněl tu možnost.
Vážil si každé i sebemenší chvilky při které cítil černovlasého chlapce svedeno na scestí ve své blízkosti.
Zkoumal Sasukeho tvář a přemýšlel jak moc se změnil za tu dlouhou dobu odloučení.
Veděl že fyzická změna byla oproti psychické nicotnou.
Hlavou se mu honily myšlenky.Čím všim si musel projít…?..
Možná proto je jeho tvář i srdce zahalené bolestí.Toužil ji smést tak aby na jeho přesladkých a krásně tvarovaných rtech vykouzlil aspoň sebemenší náznak úsměvu.
Jakkoliv…! jen kdyby veděl jak, ale jeho mysl byla rozbouřená,jako moře po lijáku.
Nevyznal se v ní stejně tak ani ve svém srdci.Mněl nápad,bylo mu jasné že je naprosto šílený ale nic jiného vymyslet nedokázal.
Nejistě znovu vykročil na cestu k dosud vcelku vzdálenému příteli a naprázdno polknul.
Sasuke ho sledoval nehybným pohledem blondačkovy připadalo že při každém kroku slyšel tlukot jeho srdce tak jasně jako by byl přimo u něj a pevně se k němu tiskl.
Uvědomil si po čem toužil i když to v jeho srdci vyvolalo jen vlnu zmatků konečně se mu vyjasnilo.Už od jejich prvního setkání přemýšlel, jaké by to bylo kdyby cítil doteky jeho rukou ve vlasech.Kdyby se jejich rty spojily v jeden nekonečný a nádherný polibek.
Krev pulzující mu ve tvářích způsobila že se začínal červenat.Byl už jen několik krůčku od vytouženého cíle.Vážně teď něčekal překvapení v podobě splnění svých snů.
Sasukeho kroky byly tak rychlé že je skoro nedokázal zaregistrovat.Jakmile došel k blonďačkovy natáhl ruku…
Pevně ho uchopil zezadu za krk a toužebně nahnul svou sametově hebkou tvář k jeho roztřeseným rtům.Hned po prvním dotyku se jeho tělo vzrušením roztřáslo.Touha mu proudila do každé části těla a jeho vášeň byla k nezastavení.Polibky,které blonďáčkovy věnoval byly dravé a možná i malinko hrubé.I tak se ji oba plně užívaly.Po tak dlouhé době odloučení, ve které mněly oba dost času aby přemýšlely o citech,které k tomu druhému chovají.Všechny ty pocity byly vyjádřeny v jediném polibku.Vášeň,vzrušení,touha a neskonalá rozkoš z vzájemné blízkosti.Nemohly se od sebe odtrhnout,znovu a znovu navzájem ochutnávaly své rty v divokém rytmu slasti.Jako by ten polibek byl věčný, možná proto,že ani jeden nechtěl aby někdy skončil.
Bylo to jako odměna, za to ,že v lásce vytrvaly.
Sasukeho touha byla tak velká,že po dlouhém okamžiku kdy spojovali v jednom polibku své rty zvolna přesouval ústa po blonďáčkově bělostném krku.Cítil jak se pod ním slastně vzpíná a proto pokračoval již o dost vášnivěji.Užíval si to.každý dotek, chuť Narutových rtů a kůže.
Sladká, omamná a plná slasti jako víno, ale stokrát chutnější.
Polibky laskal jeho odkryté rameno a vzrušení v jeho těle stoupalo,což bylo jasně znatelné.
Naruto sebou cukl, když ucítil jemné skousnutí, ale záhy na to už tiše vzdychal slastí.Byl to nádherný pocit.Jeho srdce bylo po okraj zaplněno štěstím.
S usměvem přivřel oči a vnímal jen Sasukeho horké rty na své chladné kůži a jeho nádhernou,sladkou vůni.Jen jedna věc mu vrtala hlavou.Proč sasukeho dosud nevyřkl ani jediné slovo.Svou myšlenku ale nyvřkl nahlas, nechtěl porušit tu krásnou chvíli.
Když ucítil Uchihovy rozehřáté dlaně pod svým tričkem nebránil se právě naopak mněl nutkání pokusit se o to samé na Sasukem, ale ten byl právě pánem situace a nedal mu k tomu šanci.
Okamžik na to se od něj odtáhl aby si mohl sundat své vlastní a s potutelným usměvem hleděl na blonďáčka, který se poněkud nedočkavě třásl přimo před ním.
"Víc těl víc tepla…"zavrněl mu do ucha a pevně si ho k sobě přitiskl.Využil té blízkosti a vlhkým jazykem kopíroval linky jeho krku.Poklesl v kolenou a hřejivými rty přejižděl přes blonďáčkovu hruď.
Naruto mněl ve tváři výraz nespoutané rozkoše a tiše vzdychal do temné noci,která je ze všech stran obklopovala.Zaklonil hlavu a rty jemně pootevřel.Připadal si tak zvláštně.
Plný vzrušení a zároveň tak nejistý.Když zaregistroval, jak ho Sasuke vášnivě zbavuje kalhot viditelně se otřásl.Každý dotek byl nepopsatelný zážitek,to nejkrásnější co zažil.Tak proč si tím vším tedy nebyl jist?...
Když zhledl na Uchihu,který se teď krčil kde si u jeho kolen,spatřil,že on už se svršku dávno zbavil a jakmile se postavil a přitiskl se k němu jeho tělo zalila vlna tepla.
Nádherného a vzrušujícího.Ještě víc se stupňoval když se nahnul k jeho rtům a zašeptal několik slov.
"Už je čas…"Naruto jasně viděl jak se jeho rty pohybují a doslova na nich visel pohledem.
"A-Ano…"vydal ze sebe nakonec omámeně.
"Možná ještě není vhodná chvíle…"blonďáček se zatvářil zmateně,to co slyšel teď rozhodně nebyl Sasukeho hlas.Nebyl si jist,ani tím,že ten první patřil jeho vysněné lásce.
Oba byly tak rozdílné.Jeden hrubý a přísný a oproti tomu ten druhý zněl jako jemná harmonie.
Nechápavě se rozhlížel po okolí, mněl vtíravý pocit,že ze tmy,která jakoby sálala blízko nich je někdo pozoruje.
"Ne!Honem!udělej to..není času na zbit" zazněl ten první hlas tvrdě.A Sasuke se k němu vášnivě přitiskl.Cítil to teplo tak jasně jako nikdy nic.Byl to nanejvýš vzrušující a uspokojující pocit.Přemýšlel jestli hlasy nejsou jen v jeho fantazii.
Ale za okamžik se mu periferní výhled do milované tváře začal rozmazávat.Jako by se mu všechno vzdalovalo a rozplývalo se v husté mlze.Naposledy vztáhl ruku k jeho posmutnělé tváři-jako by věděl,že se dlouho nespatří-chtěl se jí dotknout.
I přes zavřená víčka se mu do zorného pole vedralo jasné až oslňující sluneční světlo.
Otevřel tyrkysově modré oči a udiveně těkal pohledem po okolí.To co viděl ho zklamalo.
"Sasuke??!"když zaregistroval ty,kteři na něj nechápavě valí oči, rozpačitě zabodnul pohled do země.Rozesmutnilo ho to.Vše to byl jen pouhý sen.Stejně to nevzdával.
Věděl,že jednou se setkají a on konečně splní svůj slib.Nikdy to nevzdá!On přece neber svá slova zpět!To je jeho cesta ninji!

Kawai Boyiicíííí *.*

29. ledna 2009 v 20:11 | Tokynka.chan xD |  Anime Oblázky
Hahah xD
sežrath un xD
************

KakuHida #3

29. ledna 2009 v 17:43 | Tokynka.chan xD |  Shonen-ai

ItaSasu :) x*

29. ledna 2009 v 15:14 | Tokynka.chan xD |  Shonen-ai
Muj nejoblibenější Pariiiing *slina xDDD*
*****************
02adbf80.gif itasasu image by kiezuna-naruto02e22c859d.jpg itasasu image by kiezuna-naruto026c575285.jpg itasasu image by kiezuna-naruto02

SasuNaru k sežrháánííí *-*

29. ledna 2009 v 14:49 | Tokynka.chan xD |  Shonen-ai
Budhu vas bombardovath xD
*************