Duben 2009

Dneska mám svuj den :DD

30. dubna 2009 v 19:40 | - Sushi//Toky - |  Výbuchy smíchu xD
Dneska je pálení čírodejnic a já se segrou deme :D *samozřejmě :D jak jinak žhe? :D*
Nhop nevím ky dorazím miláššci moi :D ale píšu bittresweet a užh ejt o an dobrý cestě :D
Jinak plsiky hlásněte pro mě Tadyyy ^^

SonB

30. dubna 2009 v 18:27 | - Sushi//Toky - |  About Me
Tady:) Za mě pls hlásněte v SOnBu a srry žhe sem tu nebyla :D byla sem na třídních schlzkách vajdřovat svůj nazor :DD

Připravujeme :D

29. dubna 2009 v 18:22 | - Sushi//Toky - |  Shounen ai povídky
Hele thak já sme zash rozepsala další povídku :D
Je to ItaDei a menuje se Bittersweet *o* :D
Těšte se hned v prvním díle je Yaoi :D

První Kolo SonP :)

29. dubna 2009 v 15:34 | - Sushi//Toky - |  About Me
Thak sem Tady :)) v Soutěži o nej povídku :) a dílek Death Destiny :) Pamatujete? :)
Tak pokud se vám povídka líbila mužete hlásnout nebo si přečtěte všechny a rozhodněte sami za sebe :)))
Vaše TokysHka.chan

History Of True Blood IV.Part By: My Sister x))

28. dubna 2009 v 17:44 | - Sushi//Toky - |  NeAnime Povídky
Teď měla možnost si hradní sklepení lépe prohlédnout. Vypadalo to, že se jednalo o velice složitý systém hradních kobek. Tunely se navzájem proplétaly a pokud to mohla Tan odhadnout, táhly se pod celým lesem. Musely mít desítky, možná stovky kilometů. Rozhodně by se tu nechtěla ztratit. Naštěstí to vypadalo, že Ballin podzemí dobře zná. Tanassi přišlo naprosto nemožné se ve spleti chodeb vyznat, ale on jí v zápětí dokázal, že to možné je. Navíc, jak se zdálo, mu to nečinilo větší potíže.
"Jak to, že to tu tak dobře znáš?" zeptala se, když si krátili čas tím, že jí prováděl po jednotlivých podzemních místnostech a ke každé vždy přidal svůj vlastní krátký komentář.
"Jednou v zimě jsem tu pád měsíců uvíznul." mrknul na ni. "A nic zábavnějšího na práci než prozkoumávání hnusného smradlavého podzemí jsem neměl." dodal.
Rozesmála se. "No tak to teda musela být zábava." posadila se na kus propadlé stěny.
Ballin uměl být opravdu zábavný. "Kolik ti vlastně je?" zeptal se. "Proč tě to zajímá?" znovu se rozesmála. "No, povídá se, že upíři stárnou o hodně pomaleji. Tak jsem chtěl vědět, jak moc pomaleji." zakřenil se. "To je pravda. Stárneme o hoooodně pomaleji." zatvářila se záhadně. "Tak honem. Kolik?" "To ti nikdo neřekl, že je neslušné ptát se dámy na věk." opáčila. "Prosííííím pověz." "No dobrá. Před dvěma dny mi bylo rovných sto." Ballinovi zmrznul úsměv na rtech. "Co-cože? Sto?" "Kolik jsi čekal?" " Já nevím, ale tolik určitě ne."
Ta holka ho nepřestávala udivovat. Tipoval by jí tak osmnáct a s uplatněním upírských genů tak nanejvýš šedesát. "Když jsme u věku. Kolik je tobě?" " Oproti tobě si připadám jako dítě." To ji znovu rozesmálo. "To opravdu nemusíš. Já si připadám oproti tobě taky tak."
"Je mi" udělal dramatickou pauzu " Dvacet devět." zazubil se. Tan vyprskla smíchy. "To myslíš vážně." Netušila, že lidé stárnou tak rychle. "No samozřejmě. U nás jsem vážený muž v nejlepších letech." Bylo neuvěřitelné jak jim jejich věkový rozdíl předtím připadal malicherný. Ballin teď k Tanassi začal cítit opravdovou úctu. Sto let. To on si ani nedokázal představit.
V podobném duchu uběhl i zbytek dne. Neustále popichování a záchvaty smíchu jim zabraly celé odpoledne. K večeru už Tan začala pociťovat nepříjemnou žízeň. Musela se co nejdřív napít, jinak by totiž bylo dost možné, že ublíží Ballinovi a to ji děsilo. Ten pocit byl pro ni úplně nový. Nikdy předtím nic takového řešit nemusela. Proto se na sklonku noci omluvila a vydala se do lesů, aby našla nějaké zvíře.
Lov nebyl příliš úspěšný. S otcem sice občas chodila lovit do přírody, to patřilo ke vzdělání každého upíra. Navíc měla lovecké geny v sobě, ale tady v lese nebylo moc zvířat, které by se daly ulovit. Musela se tedy spokojit se dvěma mrtvými králíky. Na dlouho jí to sice nevystačí, ale největší hlad tak zahnala.
Ballina našla sedět na schodech. Hlavu měl opřenou o zeď a vypadal zamyšleně. Nechtěla ho rušit. Jestli se ale měli někam pohnout, museli vyrazit co nejdříve.
Pomalu k němu došla a napůl čekala, že se do té doby ze zamyšlení probere, ale nestalo se tak. Musela tedy zasáhnout sama. Poklepala mu lehce na rameno. Okamžitě se vzpamatoval a omluvně se na ni usmál. Pak se drobátko ošil, jako by mu bylo něco nepříjemné. "Děje se něco?" zeptala se starostlivě. Decentně jí naznačil, aby si otřela koutek. "Ahh! Promiň mi to." nervózně si třela ústa. Jen mávl rukou. Asi už o tom nechtěl mluvit. Zastyděla se za svou neopatrnost. Příště si bude muset dávat větší pozor. Tady není doma.
Byl už nejvyšší čas vyrazit. Když mohli být v pohybu jen půl dne, byla pro ně vzácná každá ušetřená minuta.

Cesta jim příjemně ubíhala. Zvolili si přijatelné tempo a tak to více méně mohlo vypadat jako jarní procházka. Po tuhé zimě již zbylo jen pár ostrůvků pokrytých sněhem a i ty se objevovaly jen výjimečně. Vše nasvědčovalo tomu, že brzy přijde jaro.
Tanassi si v duchu přehrávala svůj zvláštní sen. Znovu viděla ty obrazy na stěnách a honosné klenby. Zvláště jeden jí utkvěl v paměti. Byla na něm krásná mladá žena s vlnitými hnědými vlasy, oděná v bílých slavnostních šatech. Jako všechno na hradě jí i tato žena připadala podivně známá.

Své vzpomínky však zaměřila na toho muže se škraboškou. Na jeho rysy a na to, jak se jí snažil něco říct. Strašně moc si přála, aby její sen přišel znovu. Nebylo to ale možné. Upíři nikdy nesní a spí jen málokdy. Tak proč se jí to tentokrát povedlo?
Ze zamyšlení ji vytrhl Ballin. "Slyšíš?" Zaposlouchala se tedy do ticha nočního lesa, a opravdu, něco bylo za nimi. Zvuky, které To vydávalo. byly až strašidelné. "Co je to?" zeptala se. Noční návštěvník se blížil. "Nemám tušení. Možná nějaký Aracanec. Schovej se" Tan tedy zalezla za nejbližší strom a pozorovala Ballina jak zaujímá bojový postoj. Vypadal tak trochu legračně. Měl ve tváři takový ten bojovný výraz, jako, že se chce poprat s celým světem. Ještě neměla tu možnost, poznat ho jako válečníka. Připadal jí v té chvíli podivně cizí. Jako by ho vůbec neznala. Zvuky byly každou minutou blíž a blíž. Útočník se musel každou chvíli objevit. A taky že ano. Z křoví poblíž Tan se vyřítila tmavá postava, která byla oproti Ballinovi přibližně poloviční.
Mužíček byl nejspíš zelený, ale Tan to nebyla schopna úplně přesně určit. Vrhl se na válečníka s takovou rychlostí a chutí, že nebylo nejmenších pochyb o jeho původu. Bylo naprosto zřejmé, že je svou přítomností poctil jeden z neblaze proslulých domorodců.
Ballin své bojovné předky taky nezapřel. Okamžitě zareagoval a tasil meč. S rychlostí, kterou by do něj v životě neřekla vykryl útok. Zatímco on vyšel ze střetu vítězně, skřet si odnesl obrovský krvavý šrám.
Tanassi se rozhodla, že se taky zapojí a v nestřeženém okamžiku chytila vetřelce za krk, aby se mu mohla hned v příští minutě zakousnout do obnaženého hrdla.

Bylo to vlastně ideální řešení. Zabila tak dvě mouchy jednou ranou a jednu z nich doslova. Skřet tento výpad ze zálohy opravdu nečekal a po chvíli z něj společně s životodárnou tekutinou začala vyprchávat i bojovnost. Z posledních sil se snažil bránit, ale nebylo mu to nic platné. Naposled se zazmítal v předsmrtné křeči a tenounká nitka života se přetrhla. Byl mrtvý.
Tan blaženě zvedla hlavu od mrtvoly, aby očima vyhledala Ballina. Ten na ni však jen vyděšeně hleděl, jako by si až teď uvědomil, kdo vlastně jeho nová známá je. Věděl moc dobře, že je upírka, ale něco tak strašlivého od tak krásného stvoření prostě nečekal. Byla jako zvíře, co ulovilo svou ubohou kořist.
V tom jí to došlo. Nejraději by se na místě propadla. Jak mohla být tak hloupá?! Tady nebyla doma. Věděla moc dobře, jak se ostatním zdál její způsob stravování odporný. "Já-já se moc omlouvám." sklopila oči. "Neuvědomila jsem si to. Pro mne je to prostě přirozené." Bude se muset naučit, dávat si větší pozor na to, co dělá. "Já si vážně už budu dávat pozor. Slibuju." na chvíli se odmlčela a zamyslela se. Pak znovu promluvila "ale budeš se muset naučit brát mě takovou, jaká jsem." Podívala se mu zpříma do očí. Neuhnul, jen nepatrně přikývl, což ji velice potěšilo. Věnovala mu za to jeden plachý úsměv. "Budeme muset zase jít. Do Solera je to ještě daleko a do rána tam musíme být." Dodala, předstírajíc, že se nic nestalo.
Šli tedy dál. Za pár hodin mělo vyjít sluce a Tan to dělalo nemalé starosti. Měli za sebou tři čtvrtě cesty ale do Solera zbýval stále pořádný kus. Kdyby to náhodou nestihni, rozpadne se během pěti minut na prášek. Téhle variantě by se velice ráda vyhnula, přidala proto ještě víc do kroku. Snad se jim podaří dojít do města včas.

Néw SbénKo ANiNkA.chan *o*

28. dubna 2009 v 16:25 | - Sushi//Toky - |  SB xD-Spřátelené Blogisky xD
Upe moooooooc *o* kawai bloček který naleznete --TU--
Dips :)
***
And For Me *o*

Klikačka For - Pl@couš - :)

28. dubna 2009 v 15:25 | - Sushi//Toky - |  About Me
Here It Is :)
***


Chňa chňaaa xD

28. dubna 2009 v 14:00 | - Sushi//Toky - |  About Me
Thak shem tuuu :D a nudím se a abolí mě hlaváá :DDD
A mám nápad na novou povídkuu :D chna chna :D
A mám hlad :D ale to je fuck :D
***

Mothaj se mi nožkičkyyy xDDD

27. dubna 2009 v 19:47 | - Sushi//Toky -
šuli muli nuůi duuuuuuuuuuuuuuu" *o* xcDDD
Mnawaaa xDDD
chuajajajajajjajaja xDDD
Báááááng xD

První Kolo SonB *-*

27. dubna 2009 v 15:24 | - Sushi//Toky - |  About Me
Pšííím pšííím hlásněte ta mě --TU--
Za hlásek Pusinka xDD

Náávstevnosth :)

27. dubna 2009 v 15:16 | - Sushi//Toky - |  About Me
Kawai *o*

MoooOOooOo-__-""""

26. dubna 2009 v 19:29 | - Sushi//Toky -
Srry ale nějak mi blben celej net xP nemužu si zapínat další stránky upe na hovno xPNavíc si musím opisovat sešity moOooo to mě thak sere

Fotky z Otaku Srazu :D

26. dubna 2009 v 15:12 | - Sushi//Toky - |  About Me
Kde sem asi já ...:DDklikni pro další fotku
A celý Gang :D teda ten co přežil první dvě hodky :D


klikni pro další fotku
Zeny Papá Dango :DD
klikni pro další fotku
Slash :D ZenyxEsprit :D
klikni pro další fotku

Chudák Ahiru.chan xDD
klikni pro další fotku
Otaku Grupa :DD
klikni pro další fotku
Mattoniii :DDD
klikni pro další fotku

Zbytek Naleznete Tadyyyy xD

Love Couple a šukéz řetězak :D

26. dubna 2009 v 14:39 | - Sushi//Toky -
Také čuča mám :DDD
A tet ten řetězák ja z toho chcala :DD
***
Sedem ľubovoľných prídavných mien:
1)udělaný
2)Rozžhavený
3)poslintaný
4) vzpřímený
5)šukézní
6)Náročný
7)tvrdý


Šesť vecí, ktré nájdeš v domácnosti:
8)počítač
9)rychlovazná konvice
10)svíčka
11)umyvadlo
12)lednička
13)záchod

Tri ľubovoľné kusy oblečenia:
14)tanga xD
15)noční košilka xD
16)trenky

,,Tvoj uke príde domov (1) udělaný. Ty si bol celý deň doma úplne (2) rozžhavený, a tak si totálne (3)poslintaný, už len s ním skočiť do postele. Zatiahneš ho dolu a chytíš (8) počítač. Strhneš zo seba svoje (14t)tanga a zbavíš ho jeho (4) vzpřímené (15) noční košilky. Potom ho bez pýtania začneš pomocou (8) počítače uspokojovať, o chvíľu pridáš aj (12) ledničku. Zatiaľ mu vyzliekaš (16) trenky a premýšľaš, ako by si do vašej hry mohol zapojiť (9) rychlovarnou konvici, či (11) umyvadlo. Nakoniec si to ale rozmyslíš, otočíš ho, narazíš ho na stenu a strčíš doňho (10) svičku. Vyvoláš tým uňho (5) šukézní plač, asi to nebol najlepší nápad... Skúsiš to radšej se (13) záchodem . Nakoniec konečne privedieš svojho ukeho k (6) náročnému orgazmu. Poďakuje ti, a dodá, že to bolo (7) tvrdé. Ty sa usmeješ a odoberieš sa s ním do postele, aby mohol príbeh pokračovať! ^___^"


Klikačky for Natynka and Moli :)

26. dubna 2009 v 13:41 | - Sushi//Toky - |  About Me
First For Naty :)

And The for Moli.chan :)

I Hope Yu Like It :)

Uchihacest *o*

26. dubna 2009 v 13:14 | - Sushi//Toky - |  Shonen-ai

NeW Sbé Shin_ny *-*

26. dubna 2009 v 11:44 | - Sushi//Toky - |  SB xD-Spřátelené Blogisky xD
New Sugoi Sbénko Shin_ny:)
Určitě skoukněte :)
***
Dips
***


Výsledek Otaku srazu :D

25. dubna 2009 v 21:12 | - Sushi//Toky - |  About Me
Dokonalééééééééé *o* dokonalý lidičky dokonalá sranda :D
Když je vám zima Zeny vás zahřeje jako mě :D Esprit si sockoval vodní dýmku :D já s Wewy sme drbaly o Yaoi :D Ahiru.cha chytala svojí botu která byla v zápalu boje použita jako rakbiový míč :D Mattoni nás bavil pravděpodobností :D a Tokynka se válela po zemi :D jména dalších si moc nepamatuju ale tším se na další sraz *o*

*slinty slinty :DDD*

25. dubna 2009 v 15:30 | - Sushi//Toky - |  Shonen-ai

Dokonalost Sama *o*

25. dubna 2009 v 13:59 | - Sushi//Toky - |  Shonen-ai