Květen 2009

Index Krve..XV.Time of Dying..

31. května 2009 v 14:19 | - Sushi//Toky - |  NeAnime Povídky
Takje tady další díl Indexu Krve a to už je 15.část x) doufám že se vám tadle povídka líbí x)
A jestli ano užijte si tenhle dílek a těšte se na další x)
****
Připadala jsem si tak nějak frustrovaně,téměř letargicky,když jsme se zašedlým městečkem blížili k našemu cíly.Zeb naopak vypadal velice klidně a vyrovnaně,z jeho temně hnědých očí se -vlastně jako vždy- nedalo vůbec nic vyčíst.Připomínal strašidelný chrlič vytesaný z chladného mramoru a postavený na chrámové římsy aby hlídal jejich bezpečnost.Upíral před sebe ten svůj hypnotizující pohled a ústa měl stáhlá do tenké linky.Měla jsem pocit,že dokonce ani nemrká.
Motor tiše předl v rytmu otáček a ticho jež naplňovalo každičkou část téhle pustiny aspoň nebylo natolik ubíjející.Stromy podél krajnice na sobě už nenesly žádnou váhu,každá větev byl jen seschlý kus zčernalého dřeva trčícího do strany.Elektrické dráty jež se mezi sloupy táhly do dály připomínali tenké nitky života lidí,jež se dostaly sem.Do Tahawusu.Dřevěné chatrče nasáklé vodou se pomalu sesouvali k zemi jako domeček z karet.Okna vypadávala z rámů a červotoči prolezlé dveře v sobě měli víc děr než cedník.Co víc k tomu říct, než že to bylo setsakramentsky děsivý místo.
"Zatoč do leva.."řekl mi na křižovatce Zebediah a jeho hlas zněl jako vzdálené šustění podzimního listí.
Poslechla jsem."Jak víš kam máme jet?Musíš to tu znát dobře.."
"Dalo by se tomu tak říct.."odvětil bez sebemenší známky zájmu.
Zhluboka jsem se nadechla.Vybrala jsem ještě poslední zatáčku a dupla na brzdu před obrovskou zrezivělou vstupní branou za kterou se rýsovali obrysy továrny a dolů.
"To je ono.."přikývnul můj společník a pomalu vylezl z vozu."Auto nech tady..vzbudily by jsme s ním mnohem víc pozornosti než je nutné.."
"To si myslíš,že někdo z těch pěti obyvatel nemá nic lepšího na práci než pochodovat kolem dolů?"v očích mi pobaveně blýsklo.
"Neřekl jsem,že to může být člověk.."zatlačil do brány a ta se před námi rozevřela jako cesta do pekel.
Na prázdno jsem polkla.Opravdu uklidňující.Zaironizovala jsem v duchu a vydala se za Zebem,který se zdál být vyrovnaný jako vždy.Trochu mi to lezlo na nervy.
Budova musela být několikrát rozšířena,každá část byla postavena v jiném stylu a působila trochu chaoticky.Světlo - pokud se tomu tak dalo říct- prosvítalo dovnitř prázdnými bezskelnými okny a masivní ocelové dveře jež byly jediným vstupem do dolů rozhodně nebyli tak bezpečné jako se tvářily.
Zebediah kráčel přede mnou tak jistě jako by tady žil celý život,byl si pevně jist cestou kterou pro nás vybral a rozhodně nehodlal přiznat,že by se mohl mýlit.Aspoň v něčem byl jako normální chlap.Zapnula jsem si kabát abych se uchránila před ledovým podzimním větrem,který se zařezával do kůže jako ostří žiletky.Prošli jsme zrezlými dveřmi a vstoupily do rozlehlých prostor dolů,po zemi bylo rozházeno mnoho odpadků a vůně jež naplňovala tohle pusté místo taky nebyla dvakrát vábná.Odér moči krve a věcí,jež patřily dovnitř těla hořce štípal v nose.
Obešla jsem tlející tělíčko holuba a pokračovala dopředu k výtahu,který kdysi dávno spouštěl horníky dolů do šachet.Lano na kterém byla kabina zavěšená bylo očividně zpuchřelé.Rozhodně jsem si své tvrzení nechtěla ověřovat na vlastní kůži.
"Vlez tam.."nakázal mi nekompromisním tonem a já na něj nevěřícně upřela pohled.
"Vlez si tam sám.."opáčila jsem ostře.
"Nedělej divadlo,spustím nás dolů oba,takže když to spadne,spadneme spolu"
"Aha a to měl být jako pokus o uklidnění jo?"pronesla jsem s neskrývaným sarkasmem v hlase a pomalu jsem vstoupila do kabiny,která se po novém zatížení nebezpečně zakývala.Můj démonsky společník mě následoval,uchopil lano a začal nás spouštět do černé propasti.Vážně jsem přemýšlela,že se začnu modlit.Když výtah dosednul na "pevnou" zem viditelně jsem si oddechla.Vystoupila jsem a rozhlédla jsem se důlní tmou.Zebediah odkudsi vytáhnul reflektor a posvítil mi na cestu.Zařadil se přede mě,prý bude bezpečnější když nás povede,nijak jsem mu jeho názor nezazlívala.Sice jsem měla zvláštní pocit,že cítím na svých zádech pár zkoumavých očí,ale rychle jsem takové nápady zaplašila z důvodu nebezpečí mého psychického zdraví.Temnota nás přímo pohlcovala,prolévala se okolo nás jako tér,hustá a nekonečná.Slyšela jsem bušit své vlastní srdce.Chlad mi pronikal až do morku kostí a když jsme se snažily protlačit úzkými chodbami,ledové výstupky kamenů se mi zabodávali do kůže.Najednou se Zeb zastavil a otočil se i se světlem ke mně.Kotouč jasné záře mě přímo oslepil,zakryla jsem si oči rukou.
"Co je?"
Podal mi jakýsi váček,podezřívavě jsem si ho prohlédla.
"Škapulíř na ochranu."pousmál se jako by najednou všechno vysvětlil,když uviděl můj výraz,povzdechnul si."Smíchal jsem Bazalku,Hřebíček,Jmelí,Rozmarýn,Šalvěj,Tymián a Vavřín..a.."
"A kterou hospodyňku jsi okradl?"zašklebila jsem.Na oplatku mě Zebediah zpražil naštvaným pohledem a dál pokračoval ve svém výkladu.
"Jsou to bylinky,které tě ochrání před zlem,až bude víc času naučím tě ho dělat.Nikdy nevíš kdy se může hodit.Uvaž si ho k pasu"
Poslechla jsem a připevnila jsem si ho na pásek.Pokračovali jsme v cestě a mě se tohle putování zdálo téměř nekonečné.Čas se táhnul jako průvod šedých masek,všechny na chlup stejné.Chtěla jsem se zeptat, jak dlouho to bude ještě trvat a utěšit tak svou touho po vědění,ale raději jsem se toho vzdala,Zeb nevypadl,že by měl náladu mi něco vysvětlovat.Zaslechla jsem za sebou vzdálený šustivý zvuk a naskočila mi husí kůže.Okamžitě jsem začala přemýšlet,co to tak tady dole může být.Že by krysa..
Díky bohu jsem za nedlouho dorazily do prostorné jeskyně,už už sem chtěla pronést něco peprného když mi sliznici poleptal ostrý,intenzivní zápach rozkládajících se těl.Rozhlédla jsem se po stěnách a malém jsem hodila šavli.Myslím,že bych sebou nevzala jen včerejší večeři ale i plíce.Na stropě a okolních plochách byly jako obrazy vystavené lidské ostatky,zploštělé jako by je přejel parní válec.Některé jako by nás pozorovali,vypouklé oči vyděšeně hleděli přímo na nás.
"Našli jsme jeho skrýš.."pronesl Zeb klidně jako by si prohlížel díla v galerii a ne vysušené mrtvoly na stěnách.
"Chtěl si říct spižírnu ne?"zašklebila jsem se a přetáhla jsem si přes tvář tričko,abych zabránila tomu úpornému odéru,dostat se blíž k mým nosním dírkám.
"Hele Zeby,mám dotaz.Když TO není tady,kde to je??"otočila jsem se ke vchodu do šachty. "Jo a co TO vůbec je??"
"Vendigo"zašeptal jako by to bylo sprosté slovo "Duše člověka,jež za života pojídal maso lidí,je potrestána po smrti.Změní se ve zrůdu.Ostré kosti mu vystupují zpoza kůže,černé dlouhé psí chlupy pokrývají každičkou část jeho těla jako teplá přikrývka,jsou k sobě slepeny zaschlou krví jeho obětí.Jeho pleť má barvu šedavého popela.Z jeho úst vychází pach tak odporný,že je téměř nemožné ho vdechnout."zakončil své vyprávění dramatickou pomlkou.
"A kurva.."nasadila jsem tomu všemu korunu.
"Nebuď hned tak pesimistická,musíš se naučit bojovat a tohle ti pomůže.."
"Jo jasně,pokud to přežiju."utrousila jsem sarkasticky. "Hele víš co?Ty si tady klidně zabíjej to svoje Vendigo,ale já jdu pryč!"otočila jsem se na podpatku,ale nevypadalo to moc elegantně jelikož jsem uklouzla na něčem slizkém a šedém,co připomínalo střeva.
Zebediah se jen zašklebil."Děláš jako bys měla na výběr."
"Jak to myslíš?"obrátila jsem se zpátky,ale teď už jsem si dávala větši pozor abych zase nestoupla do nějaké časti lidského těla v rozkladu.
"Oni ti dali dar a dovolily ti žít,jen po jednou podmínkou.A to že přežiješ,chytíš a nejlépe zabiješ padlého anděla,pokud to neučiníš,budeš to ty komu budou chystat pohřeb."pokrčil bezstarostně rameny.
Vlastně má úplnou pravdu,musím dělat co mi řeknou jinak budu do několika dnů čichat ke kytičkám ze zdola.
"Fajn.."kývla jsem."Co mám dělat abych to přežila?"
"Použij svůj dar.."ukázal na jednu část mrtvolky,jež by s trochou představivosti mohla být hlava.
"Na tohle??"ošila jsem se znechuceně.
"Jo! Na tohle.."zavrčel,zjevně ho to už přestávalo bavit.To ale nebyl sám.
Poklekla jsem k lidské lebce,z které se po kouskách odlupovala seschlá kůže.Vypadalo to na muže,tak kolem 40ti let,možná víc.Nemohl tu být dlouho,jen asi několik týdnů.
"Jak víš,že to bude fungovat i na mrtvé?"vzhlédla jsem v očích nedůvěru.
"Věř mi trochu.."povzdychnul si.
Obrátila jsem pohled zpátky a pomalu položila na ostatky dlaň.Tělem mi projela ostrá bolest.Cítila jsem jak se mi zabodává do každičkého milimetru kůže,do každého orgánu.
(To co jsme my,budete i vy..Co jste vy,byly jsme i my)
Angel's Riot

30. května 2009 v 17:12 | - Sushi//Toky - |  NeAnime Povídky
Název:Angel's Riot*Vzpora andělů*
Žánr:Fantasy
Lets Enjoy It x)
Poznámka:Hodně krátký je to z jednoho vyučování na švp x)
***
Cítíš to?Vůně osudu,omamně sladká, s hořkou příchutí nadcházející zkázy.Chlácholí tvou křehkou,strachem rozechvělou duši.Zvláštní,vtíravý chlad,jež ti proniká do morku kostí a možná ještě hloub,to jest smrt.Temnota se okolo nás rozlévá jako divoká černá řeka,jako tér barvy havraních perutí.Kéž by nám někdo podala bělostnou,téměř porcelánově dokonalou dlaň,vytoužený záchranný kruh,jež nás vysvobodí z pozlacené klícky života.Darujíc nám lehká péřová křídla volnosti jež nesou barvu čerstvě napadaného sněhu a my bychom vzlétly ,vzhůru k nebi, k našemu otci,ke svobodě!
Dosud jsme byly svázání hedvábnou,černou stuhou pozemského řádu,nemohli jsme volně létat,myslet,dýchat..
Ale teď,pozvedneme své hlasy,křehkou harmonii odvážných tónů sladěných v synkopách.Sbor šeptající obscenity a postavíme se svému předem natištěnému osudu.Budeme číst mezi řádky a dokážeme že každý si může zvolit svou vlastní cestu…

Informačko a pár pictíků xD

20. května 2009 v 15:28 | - Sushi//Toky - |  Shonen-ai
Hehe tak píšu další kapču Indexu Krve :¨D mě to začiná bavith :D a neska sem byla doma :D bylo mi "Blbě" :D znáte to ne :D..
Jinak ještě se mi pošle poslední povídka a začneme SONp x))
Už se těším :D chan chna :D
Soutěžící sou
Dany
Yuiko
Michiyo
a Shichyio :D*to sem možná blbě napsala :DD*
***
2594674.jpg sasodei image by Enne-chan
080814.jpg SasoDei image by xXnikichanXx3548973.png sasodei image by Enne-chan

Dreamy Death..Of Deaidara-san..

20. května 2009 v 13:12 | - Sushi//Toky - |  Naruto

Hamí namí xDD

19. května 2009 v 19:15 | - Sushi//Toky - |  Anime Oblázky

Sešivačka :DD

19. května 2009 v 16:28 | - Sushi//Toky - |  Anime Videa *,*

Gomene x)

19. května 2009 v 14:24 | - Sushi//Toky - |  About Me
Včera sem trochu neměla čas :D trochu hodně x)
Tak se moc oumlouvám snad to dneska stihnu x)

Index Krve XIV...New In The Town

17. května 2009 v 17:06 | - Sushi//Toky - |  NeAnime Povídky
Další dílek pusiny :DDD
***
Nevěděla jsem kam jedeme ani proč Zebovi věřím.Je to sice démon,ale nic jiného než spolupracovat mi nezbývalo.Možná pro to.
"Musíme do Anglie.."vyplivnul ze sebe asi po třech hodinách tiché jízdy a já zabrzdila u krajnice.
"Co tam?"hodila jsem na něj nechápavý pohled.
"Říkal jsem,že se musíš naučit bojovat.Bydlí tam jedna moje stará přítelkyně a ta by to snad mohla zvládnout"sjel mě pohledem jako by říkal.Holka doufám,že nejsi takovej ztracenej případ za jakej tě považuju.
Zabručela jsem na něj cosi nesrozumitelného místo odpovědi a on se jen zašklebil.
Už mi ani nevadilo,že po zbytek cesty bylo ticho.
Projížděli jsme jedno zapadlé městečko za druhým.Říkal,že musíme do Anglie takže jsem hledala nejbližší letiště.Navíc docházel benzín a nikde žádná pumpa.
Přírody se okolo míhala a žila si svým vlastním životem.Stromy se ohýbaly v záchvěvech severního větru.Zpuchřelé listí jež lemovalo silnice se občas vzneslo do vzduchu,ale poté zase kleslo k zemi,jako ptáče jež se učí létat.
Konečně jsme narazily na další vesničku,projeli jsme okolo cedule s nápisem Tahawus.Stihla jsem zaznamenat i počet obyvatel,ale tenhle údaj mě zrovna moc neuklidnil.Pouhých pět lidí.
Stačil jediný pohled a bylo mi jasné proč.
Staré rzí pokryté silniční značky nás odkazovali do města,které se v dálce pod pokrývkou mléčné mlhy jevilo ještě zlověstněji než jsem si myslela.Obrysy starých továren a polorozpadlých domků jež vystupovali nad sametově býlí závoj mi taky moc nepřidávali.
"Znáš to tu?.."ani jsem se na svého spolujezdce nepodívala,předem jsem odpověď věděla.Byla to vlastně jen řečnická otázka.
"Ano,neudělala jsi dobře,že sis vybrala zrovna tuhle cestu.Dřív to bylo hornické městečko kde se těžilo železo.Myslím,že ho založily roku 1826.V dolech pracovalo mnoho dělníků,bylo to sice nebezpečné,ale hodně dobře placené.Měli svůj dům a peníze pro rodinu.V té době to bylo víc než si mohly přát.Po té co v dolech z neznámých důvodů zemřelo několik lidí,chtěli to tam uzavřít,ale tehdejší starosta přesvědčil horníky aby pracovali dál.Počet dělníků se ale den ode dne zmenšoval a když jeden z nich,ten který ještě vydržel sestupoval do nižších šachet,našel své spolupracovníky v jednom výklenku,jak bych to řekl..no všude."nadechnul se a pokračoval."Ani jedno tělo nezůstalo po hromadě,nikdy nezjistily kdo to byl.Ale říká se,že v dolech straší muž,který tam zemřel jako první…"
Všechny ty informace se m honily hlavou jako tornádo.
"Kecy…"zavrčela jsem a dupla na plyn.
"No když myslíš.."zazubil se.."Hlavně najdi pumpu..nemáme skoro žádný benzín."
"Díky genie to vím taky.."vjela jsem do obláčků mlhy a zamžourala jsem ve snaze rozpoznat zbytky budov.
Otočila jsem volantem do prava a zastavila u jednoho z čerpadel.
"Haleluja.."zaradovala jsem se a vystoupila z vozu.
"Buď opatrná.."zaslechla jsem z auta hlas jež mi trochu připomínal školní léta.Jako by mně napomínal učitel.
"Neměj péči.."odfrkla jsem si a vydala se k budově stanice.Raději koupím benzín v kanistrech.Otevřela jsem lítací dveře vešla dovnitř.Naskytl se mi pohled na rozvrzané dřevěné regály s jídlem a nemrznoucími kapalinami,loveckými noži,náboji a Haloweenskými maskami.Za pokladnou stál jako přikovaný takový seschlý stařeček.Upíral na mě své bledě modré oči jako bych se něčím provinila.Zarazila jsem se.Divný.Pomyslela jsem si a raději se vydala hledat benzín.Po cestě jsem ještě vzala dvě bagety,něco k pití a loveckém nůž.Člověk nikdy neví kdy se může hodit.
Položila jsem na pult peníze a snažila se nevnímat mužovi pohledy.

Nebojte se zítřků, třeba žádné nepříjdou..

Trhla jsem sebou a raději se rychle vytratila ven.Rázovala jsem to k autu a přemýšlela o tom co jsem slyšela.Naskočila mi husí kůže.Doplnila jsem benzín,jídlo hodila na zadní sedačku a nasedla do auta.
"Co se stalo?"otázal se Zeb když si všiml mého výrazu.
"Jako bych chytla kulku.."ošila jsem se,strčila klíček do zapalovaní a nastartovala.
"Nic víc mi k tomu neřekneš?"zavrčel vztekle.
"Možná si tu bagetu sním hned.."
***
Zeb rozhodnul,že v Tahawusu dneska přespíme,takže na mě zůstalo hledat motel.Po chvíli myškovaní městem jsem na jeden narazila.
Adirondak.Hlásal červený neonový nápis jež nepravidelně poblikával.
"Home sweet home.."prohlásila jsem a pobrala všechen náš majetek do náruče.Zeb se na mě ani nepodíval a rovnou šel k recepci zamluvit nám pokoj.Zamkla jsem vůz a vydala se za ním.Obezřetně jsem se rozhlížela,kdo ví co na vás z mlhy vybafne.Můj společník už mi šel naproti.
"Jak to,že si zpátky tak rychle?"sjela jsem ho pohledem a přemýšlela jestli to ten, co motel provozuje přežil.
"Mám raketový pohon.."odfrknul si a podal mi zrezlé klíče."Tvůj pokoj je číslo 5 je hned támhle"ukázal mi směr.
Jenom jsem přikývla a rázovala si to ke své dnešní noclehárně.Místnost nebyla nijak extra vybavená,ale stačilo to.Hodila jsem věci do křesla a praštila sebou do postele.Chvíli jsem zírala do stropu,ale do několika minut jsem vytuhla.
K ránu mě probudilo chrastění klíčů.Pomalu jsem se napřímila a prohlédla si pokoj.V rohu stál o stěnu opřený Zeb a "svýma" hnědýma hlubokýma očima mě pozoroval.
"Blázníš nebo závodíš?"štěkla jsem po něm."Tohle je můj pokoj.."
Zhluboka se nadechl jako by pro něj tahle situace nebyla dvakrát příjemná.
"Přišel jsem ti jen oznámit co jsem se dozvěděl."
"Jako o čem?"podívala jsem se na něj
O tomhle městě.."odpověděl,sundal věci z židle a sednul si na ni.
"Tak povídej Kolombo.."
"Tenhle motel se jmenuje podle druhého,zapomenutého,názvu téhle vesničky.Adirondak.Udělal jsem menší průzkum ohledně těch duchů co tady prý straší.Má to být muž jménem Charlie Coper,byl bratrem starosty a zemřel v dolech jako úplně první."
Nechápavě jsem zakroutila hlavou.
"A proč mi to všechno říkáš?"
"Abys byla informovaná.."zašklebil se.
"Ale mě je úplně jedno kdo tu straší,dokud neotravuje mě ať si dělá co chce.."vzala jsem si ručník přehozená přes pelest postele a otevřela dveře do koupelny. "Ještě něco?"
"Jo..budu čekat venku,až se osprchuješ pojedeme k dolům.."otočil se na patě a vypochodoval ven.
Práskla jsem dveřmi a zalezla si pod teplou sprchu.Přemýšlela jsem o tom co se teď děje,jak je to všechno absurdní a v podstatě neuvěřitelné.Když jsem byla mladší nikdy jsem na duchy nevěřila a vysmívala sem se těm kteří ano.Teď žiji to z čeho jsem si utahovala.Osud musí mít vážně velkej smysl pro humor..
(Nikdo neví, co je smrt, a přece se jí všichni bojí, jako by uznávali, že je největším zlem, třeba je pro člověka největším dobrem.)

První Diplíky za Bleskovku x)

17. května 2009 v 16:19 | - Sushi//Toky - |  SB xD-Spřátelené Blogisky xD
Adushka x)
Aiko x)
BobíseQ
Keiko
Kitsune x)
Miwako x)
Nickie x)
Reiko x)

Index Krve :DD chna chna

17. května 2009 v 13:14 | - Sushi//Toky -
Tak sem se zapracovala do Indexu Krve xDD normálně :D aaA se těším až to dopíšu a hodím vámt o sem to budete čumět :DD sem zapojila svoji fatazii :D a asi hodinu googlovala :D
prozradím vám jedno slovo "Tahawus" *o* xDD

MwaHahaha

17. května 2009 v 11:01 | - Sushi//Toky -
Takže vzhledem k tomu že ste psali žhe byste o tu knížku měli zájem,rozhodla jsem se že ji asi fakth vydám x)
Další informace vám řeknu až to bue aktualní x) ale jako moc ste mě potěšily x) děkuju x)
Půjdu vyrábět zbylé diplomky xD
Papíí x)

DŮLEŽITÁ VĚC!!!!

16. května 2009 v 17:40 | - Sushi//Toky - |  About Me
Hele lidičky mám dotaz x)
Když sme byly s maminou a segrou v koně probírali sme že bych sama na sebe vydala pár výtisků souborů yaoi povídek x) třeba lidem z blogu a okolí kteří to maj rádi xD
Byl by někdo z vás ochotný si to koupith nebo na takou kktinu mám rači hned zapomenout??? :D
Každý názor přijímám x)
Moc vás prosím abyste se k tomu nějak vyjadřily x)

Gomenosai Mina xD

16. května 2009 v 13:10 | - Sushi//Toky -
Dneska mám fofr za chvilkzu vyrážíme s rodinkou do kina :D
Na Andělé a démoni *x* :DD
Jinak vzkaz pro Sui :D Užh mám dalších 100 Itachiho pictů :DDD
Všecky vás miluju a diplíky za bleskajdu urobím až se vrátím xD papoooš x)

2.Várka Itachi is a Yaoi god xD

16. května 2009 v 12:12 | - Sushi//Toky - |  About Me
Boj teprv začal :DD tady je mích 105 obrázku když k tomu připočtu ty z té minullé várky mám 175 xDD
itachi.gif itachi image by Eclipse_191Itachi.jpg Itachi image by rukiia11Itachi.jpg Itachi image by Naruto2091itachi.jpg itachi image by nclaire

itachi.jpg itachi image by akira717itachi.jpg itachi image by TemekeItachi.jpg Itachi image by Ikore_2008Itachi.png Itachi image by aldrincb
itachi.jpg itachi image by 69floOLitachi.jpg itachi image by Saskuekiller23Itachi.jpg Itachi image by wkblackm2
Itachi.jpg Itachi image by Bloodhunter-NyxItachi.jpg Itachi image by Burdening_SoulITACHI.jpg ITACHI image by lhitmarino1

itachi.jpg itachi image by hunter0407_2007itachi.jpg itachi image by lambsivy777

Bleksovka čislo..etoo 5? :D

15. května 2009 v 18:46 | - Sushi//Toky - |  Výbuchy smíchu xD
1)Hello my Loves xD
2)Máte se? :D
3)Tears Of One Doll/Still Alive/Index Krve*všechno moje povídky xD*
4)Itachi/Deidara/Sasuke
5)Oheň/Blesk
6)Anděl/Démon
7)Růže/Šeřík
8)Stonehenge/Eiffelovka
9)Rock Shop/HMko
10)Život/Smrt
11)Dobro/Zlo
12)Láska/Nenávist
13)Den/Noc
14)Krev/Slzy
15)Horor/Komedie/Romantika
16)Srdce/Mozek
17)Ty/láska
18)Kniha/Film
19)Thaak to bylo vyčerpávající :DD
20)Co an diplík xD
21)Byyye x)

Rika.chan *x*

15. května 2009 v 18:16 | - Sushi//Toky - |  Higurashi naku no koro ni

Itachi God Of Yaoi

15. května 2009 v 16:25 | - Sushi//Toky -
Sme se se Sui domluvily xD žhe kdo najde víc pictu má prábo ucházet se o Itachiho přizen xD
Tak tady sou moe ulovkyxD
***

SadoMasooo xDDD

15. května 2009 v 15:27 | - Sushi//Toky - |  Shonen-ai

"Deep Inside of me..is...Tampooon xDD."

15. května 2009 v 15:05 | - Sushi//Toky -
Neřešte nadpis xD..
Jinak chci neska psáth doufám že se povede x)
Upe mě neska odpo nasrala picha učitelka T_T..budu mít trojku ze semináře z čejáku..ksoo..T_T..
Jebath to..xP...
Tochu si zazpívám něco napíšu xD..a zauchilačím xD
pak to budeh stopro dobrý xD

SonP

14. května 2009 v 21:07 | - Sushi//Toky -
Tháák další kolo SonPu x)
Já jsme tam s Povídkou Death destiny x)
Tak si počtěte a rozhodněte o nejlepší x)
Za každý hlásek sem vděčná x)